Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%8 днів
2шт, Гальмівний диск ZIMMERMANN 600.3221.20
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 552965-01-Т2
6 791 ₴
4 754 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск ZIMMERMANN 600.3221.20 займе своє місце і продемонструє комфортне і ефективне гальмування. Найкраща точність і відповідність запчастинам; встановленим заводом виробником автомобіля. Розроблений і встановлюється на передній міст моделей Audi A3; Q2.
Основний матеріал для виготовлення диска і добавки до нього розроблені індивідуально з урахуванням потреб автомобіля виходячи з специфікацій автовиробника. Сірий чавун в складі диска залежно від умов здобрюється міддю; молібденом; титаном; а іноді і вуглецем для поліпшення гальмівних властивостей підсумкової системи. Крім цього; диск має вентильовану конструкцію для кращого відведення тепла.
Всі добавки і особливості конструкції покликані повторити досвід використання оригінальній заводській запчастини. Тут як раз вступає основний етап доведення диска до найкращої форми і складу. Німецькі диски відрізняються скрупульозним підходом до точності і кінцевої якості продукту. Дослідницький і менеджерський відділ компанії тривалий час тестує деталі як в імітаційних умовах (динамометричні тести); так і в реальних. Тривалий процес відточування якості призводить диск до OE відповідності. Підсумкова запчастина максимально повторює заводську комплектацію; дотримується всіх геометричних вимоги і ефективно відводить тепло.
Перелік автомобілів; для яких деталь може бути застосована; а також додаткові дані зазначені в інструкції; яку можна завантажити на сторінці.
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск ZIMMERMANN 600.3221.20 займе своє місце і продемонструє комфортне і ефективне гальмування. Найкраща точність і відповідність запчастинам; встановленим заводом виробником автомобіля. Розроблений і встановлюється на передній міст моделей Audi A3; Q2.
Основний матеріал для виготовлення диска і добавки до нього розроблені індивідуально з урахуванням потреб автомобіля виходячи з специфікацій автовиробника. Сірий чавун в складі диска залежно від умов здобрюється міддю; молібденом; титаном; а іноді і вуглецем для поліпшення гальмівних властивостей підсумкової системи. Крім цього; диск має вентильовану конструкцію для кращого відведення тепла.
Всі добавки і особливості конструкції покликані повторити досвід використання оригінальній заводській запчастини. Тут як раз вступає основний етап доведення диска до найкращої форми і складу. Німецькі диски відрізняються скрупульозним підходом до точності і кінцевої якості продукту. Дослідницький і менеджерський відділ компанії тривалий час тестує деталі як в імітаційних умовах (динамометричні тести); так і в реальних. Тривалий процес відточування якості призводить диск до OE відповідності. Підсумкова запчастина максимально повторює заводську комплектацію; дотримується всіх геометричних вимоги і ефективно відводить тепло.
Перелік автомобілів; для яких деталь може бути застосована; а також додаткові дані зазначені в інструкції; яку можна завантажити на сторінці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 600.3221.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 49.8 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 600.3221.20 |
| Зовнішній діаметр | 288 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Марка автомобіля | Audi |
| Мoдель | 600.3221.20 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | вентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 754 ₴

