Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Фільтр салону Denso DCF499P
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 419292-01-Т2
333 ₴
250 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
FIAT 500;PANDA III; FORD KII; LANCIA
FIAT 500;PANDA III; FORD KII; LANCIA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF499P |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF499P |
| Висота | 18 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 204 мм |
| Мoдель | DCF499P |
| Країна виробництва | Нідерланди |
| Ширина | 177 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

