Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%8 днів
Гальмівні колодки REMSA 1488.02
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 548737-01-Т2
1 621 ₴
1 135 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Гальмівні колодки 1488.02 від REMSA - це безпечні і витривалі ланки ланцюга гальмівної системи. Деталі; що пройшли жорсткі численні тести; з ретельно розробленим і відібраним фрикційним матеріалом; втілюють наднадійний підхід до якості. Розроблені і підходять для переднього моста автомобілів Hyundai Accent Rb 11- / KIA Rio 11-.
Основним акцентом при виготовленні і розробці колодок компанія вибрала максимальну адаптивність і ефективність гальмування. Так; деталь проходить HTP (High Pressure Treatment) обробку; в наслідок якої метал обробляється в камері при високій температурі і високому тиску. Робиться це для зведення до мінімуму часу притирання колодки до диска в подальшому. При цьому також підвищується безпека при роботі колодок; так як матеріал; що пройшов процедуру уникає процесу крошения; що звичайно для фрикційних матеріалів. Крім цього; при виготовленні колодок використовується відібрана органічна суміш матеріалів; натомість азбесту і важким металів.
Додатковим показником ретельного підходу до якості виступає висока кількість проведених тестів. Близько 50 різних підходів до перевірки витривалості розроблюваних матеріалів до колодок і дисків в різних умовах. Серед них іменитий тест в альпійських горах; що дозволяє перевірити в жорстких і реальних умовах майбутню розробку. Підсумковий продукт швидко адаптується; забезпечує високий рівень комфорту при водінні в наслідок хороших шумоізоляційних властивостей і ефективно працює протягом тривалого терміну.
Перелік автомобілів; для яких деталь може бути застосована; зазначений в інструкції; яку можна завантажити на сторінці.
Гальмівні колодки 1488.02 від REMSA - це безпечні і витривалі ланки ланцюга гальмівної системи. Деталі; що пройшли жорсткі численні тести; з ретельно розробленим і відібраним фрикційним матеріалом; втілюють наднадійний підхід до якості. Розроблені і підходять для переднього моста автомобілів Hyundai Accent Rb 11- / KIA Rio 11-.
Основним акцентом при виготовленні і розробці колодок компанія вибрала максимальну адаптивність і ефективність гальмування. Так; деталь проходить HTP (High Pressure Treatment) обробку; в наслідок якої метал обробляється в камері при високій температурі і високому тиску. Робиться це для зведення до мінімуму часу притирання колодки до диска в подальшому. При цьому також підвищується безпека при роботі колодок; так як матеріал; що пройшов процедуру уникає процесу крошения; що звичайно для фрикційних матеріалів. Крім цього; при виготовленні колодок використовується відібрана органічна суміш матеріалів; натомість азбесту і важким металів.
Додатковим показником ретельного підходу до якості виступає висока кількість проведених тестів. Близько 50 різних підходів до перевірки витривалості розроблюваних матеріалів до колодок і дисків в різних умовах. Серед них іменитий тест в альпійських горах; що дозволяє перевірити в жорстких і реальних умовах майбутню розробку. Підсумковий продукт швидко адаптується; забезпечує високий рівень комфорту при водінні в наслідок хороших шумоізоляційних властивостей і ефективно працює протягом тривалого терміну.
Перелік автомобілів; для яких деталь може бути застосована; зазначений в інструкції; яку можна завантажити на сторінці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1488.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 58.2 мм |
| Довжина | 133 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.8 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio, Accent |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1488.02 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Марка автомобіля | Kia |
| Мoдель | 1488.02 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 135 ₴

