Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%8 днів
2шт, Гальмівний диск ZIMMERMANN 100.3331.20
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 552859-01-Т2
10 246 ₴
7 172 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск один з основних елементів гальмівної системи; який вимагає правильної експлуатації та своєчасної заміни.
Гальмівний диск ZIMMERMANN 100.3331.20 дозволить зробити заміну зношеного; або пошкодженого диска; що дозволить ефективно поліпшити гальмівні властивості та комфорт керування автомобілем. Завдяки використанню у виробництві дисків; сірого чавуну на основі специфікацій оригінальних виробників гальмівних дисків; вдалося досягти високої механічної міцності; термостійкості та надійності роботи. Гальмівні диски 100.3331.20 є вентильовані; забезпечуючи хорошу тепловіддачу та тиху роботу.
Гальмівний диск ZIMMERMANN 100.3331.20 встановлюється на передній міст автотранспортного засобу і застосовується для автомобілів; таких марок: Audi.
Компанія ZIMMERMANN має понад 50 років досвіду у виробництві та конструюванні гальмівних дисків. Застосування сучасного та найкращого обладнання; для проведення тестування і вимірювання гальмівних дисків; а також використання кращих матеріалів; забезпечує незмінну надійність та якість продукції; що відповідає міжнародним стандартам DIN EN ISO 9001: 2008 та DIN ISO TS 16949.
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск один з основних елементів гальмівної системи; який вимагає правильної експлуатації та своєчасної заміни.
Гальмівний диск ZIMMERMANN 100.3331.20 дозволить зробити заміну зношеного; або пошкодженого диска; що дозволить ефективно поліпшити гальмівні властивості та комфорт керування автомобілем. Завдяки використанню у виробництві дисків; сірого чавуну на основі специфікацій оригінальних виробників гальмівних дисків; вдалося досягти високої механічної міцності; термостійкості та надійності роботи. Гальмівні диски 100.3331.20 є вентильовані; забезпечуючи хорошу тепловіддачу та тиху роботу.
Гальмівний диск ZIMMERMANN 100.3331.20 встановлюється на передній міст автотранспортного засобу і застосовується для автомобілів; таких марок: Audi.
Компанія ZIMMERMANN має понад 50 років досвіду у виробництві та конструюванні гальмівних дисків. Застосування сучасного та найкращого обладнання; для проведення тестування і вимірювання гальмівних дисків; а також використання кращих матеріалів; забезпечує незмінну надійність та якість продукції; що відповідає міжнародним стандартам DIN EN ISO 9001: 2008 та DIN ISO TS 16949.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 100.3331.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 52.4 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100.3331.20 |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Марка автомобіля | Audi |
| Мoдель | 100.3331.20 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | вентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 172 ₴

