Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Фільтр салону Wixfiltron WP9308
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 724604-01-Т2
621 ₴
466 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Технічні параметри:
WIXFILTRON WP9308 - Фільтр салону
Тип: Фільтр
Призначення: автомобільний
Довжина; мм: 272
Ширина (мм): 196
Висота [мм]: 35
Перепускний клапан: немає
Анти дренажний клапан: немає
Анти сифонний клапан: немає
landrover freelander; volvo s80 II; v70 II; xc60
Фільтр для салону WIX Filtron - призначений для очищення повітря під час їзди. Показниками якісного фільтра є: при несильним деформації; периметр фільтра повинен зберігати форму; а папір має бути розподілена рівномірно; також показником якості є светопропускаемость; тобто; якщо фільтр добре пропускає світло; відповідно він буде добре пропускати повітря.
З моменту заснування компанії WIX (США) в 1939 році; основним напрямом діяльності цієї фірми і понині залишається виробництво різних автомобільних фільтрів. Ім'я WIX є загальним у світі автомобільних фільтруючих елементів. В асортименті WIX - масляні; паливні; повітряні фільтри; фільтри салону і охолоджуючої рідини; осушувачі повітря
Технічні параметри:
WIXFILTRON WP9308 - Фільтр салону
Тип: Фільтр
Призначення: автомобільний
Довжина; мм: 272
Ширина (мм): 196
Висота [мм]: 35
Перепускний клапан: немає
Анти дренажний клапан: немає
Анти сифонний клапан: немає
landrover freelander; volvo s80 II; v70 II; xc60
Фільтр для салону WIX Filtron - призначений для очищення повітря під час їзди. Показниками якісного фільтра є: при несильним деформації; периметр фільтра повинен зберігати форму; а папір має бути розподілена рівномірно; також показником якості є светопропускаемость; тобто; якщо фільтр добре пропускає світло; відповідно він буде добре пропускати повітря.
З моменту заснування компанії WIX (США) в 1939 році; основним напрямом діяльності цієї фірми і понині залишається виробництво різних автомобільних фільтрів. Ім'я WIX є загальним у світі автомобільних фільтруючих елементів. В асортименті WIX - масляні; паливні; повітряні фільтри; фільтри салону і охолоджуючої рідини; осушувачі повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volvo |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | V70, Freelander, S80, XC60 |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9308 |
| Вид | звичайний |
| Висота | 35 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 272 мм |
| Мoдель | WP9308 |
| Країна виробництва | Польща |
| Ширина | 196 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466 ₴

