-25%Повітряний фільтр для автомобіля Wixfiltron WA9949
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 724540-01-Т2
668 ₴
501 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Повітряний фільтр WIX WA9949 забезпечує найвищу ступінь очищення повітря; який надходить у двигун протягом усього експлуатаційного періоду. Такий результат компанія WIX змогла домогтися завдяки використанню першокласних матеріалів; які проходять кілька етапів перевірки. Повітряний фільтр WIX WA9949 відноситься до типу панельний. Дане пристосування має наступні розміри: Довжина – 232 мм; Ширина – 219 мм; Висота – 40.5 мм. WIX виробляє повітряні фільтри; які зупиняють і утримують в собі бруд; сажу; пил до 99;98%. Вони ідеально підійдуть для експлуатації в екстремальних умовах з підвищеною забрудненістю повітря. Для запобігання потрапляння повітря в обхід фільтра; дана модель оснащена ущільнювачем; який виготовлений з еластичного матеріалу. Фільтруючий елемент надійно кріпиться на каркасі фільтра; що запобігає розриви або деформації при різкій зміні тиску в системі. Вся готова продукція фірми-виробника WIX відповідає вимогам міжнародних стандартів. Повітряний фільтр WIX WA9949 - відмінний варіант співвідношення високої якості за доступною ціною. Рекомендовано змінювати фільтр не рідше одного разу на рік або відповідно до вимог керівництва з експлуатації автомобіля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Висота | 40.5 мм |
| Довжина | 232 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 219 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WA9949 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Виконання фільтра | панельний |
| Мoдель | WA9949 |
| Країна виробництва | Польща |
- Ціна: 501 ₴

