Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Фільтр салону Wixfiltron WP2010
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 724570-01-Т2
219 ₴
164 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Технічні параметри:
WIX WP2010 - фільтр салону
Форма: кутовий
Довжина [мм]: 238
Ширина [мм]: 153
Висота [мм]: 34
Підійде для: Nissan Juke; Pulsar; Renault Fluence
Фільтр салону призначений для очищення повітря під час їзди. При підборі фільтрів слід звернути увагу на видимі ознаки якості фільтра. Так; якісний фільтр повинен зберігати форму свого периметра після невеликої деформації; а папір; з якого він складається; повинен мати значне світлопропускання. Якщо папір добре пропускає світло; то і повітря крізь нього буде проходити добре.
З моменту заснування компанії WIX (США) в 1939 році; основним напрямом діяльності цієї фірми і понині залишається виробництво різних автомобільних фільтрів. Ім'я WIX стало загальним у світі автомобільних фільтруючих елементів. В асортименті WIX - масляні; паливні; повітряні фільтри; фільтри салону і охолоджуючої рідини; фільтри салону і охолоджуючої рідини; осушувачі повітря.
Технічні параметри:
WIX WP2010 - фільтр салону
Форма: кутовий
Довжина [мм]: 238
Ширина [мм]: 153
Висота [мм]: 34
Підійде для: Nissan Juke; Pulsar; Renault Fluence
Фільтр салону призначений для очищення повітря під час їзди. При підборі фільтрів слід звернути увагу на видимі ознаки якості фільтра. Так; якісний фільтр повинен зберігати форму свого периметра після невеликої деформації; а папір; з якого він складається; повинен мати значне світлопропускання. Якщо папір добре пропускає світло; то і повітря крізь нього буде проходити добре.
З моменту заснування компанії WIX (США) в 1939 році; основним напрямом діяльності цієї фірми і понині залишається виробництво різних автомобільних фільтрів. Ім'я WIX стало загальним у світі автомобільних фільтруючих елементів. В асортименті WIX - масляні; паливні; повітряні фільтри; фільтри салону і охолоджуючої рідини; фільтри салону і охолоджуючої рідини; осушувачі повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pulsar, Juke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2010 |
| Вид | звичайний |
| Висота | 34 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 238 мм |
| Мoдель | WP2010 |
| Виробник | WIXFILTRON |
| Країна виробництва | Польща |
| Ширина | 153 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴

