Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%9 днів
Автомобільний зйомник Yato масляного фільтру d = 60-73 мм (YT-0820)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 724939-01-Т2
310 ₴
217 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Тип - для масляного фільтра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YT-0820 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Додатково | для оливного фільтра 60-73 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 73 мм |
| Мoдель | масляного фільтру d 60-73 мм |
| Країна виробництва | Польща |
| Тип | для масляного фільтра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴



