Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Фільтр салону Wixfiltron WP9230
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 419665-01-Т2
419 ₴
314 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
FORD FOCUS II 11/04-->; VOLVO V50 4/04-->
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9230 |
| Висота | 34 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 234 мм |
| Мoдель | WP9230 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 209 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴

