-30%2шт, Гальмівний диск Bosch 0 986 479 B78
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 439994-01-Т2
4 189 ₴
2 932 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск - це один з основних складових гальмівного механізму. Від його справності і технічних характеристик залежить комфорт водіння і безпека людей; які знаходяться в салоні автомобіля. Під час експлуатації стан дисків погіршується і виникає необхідність заміни.
Гальмівний диск BOSCH 0 986 479 B78 стане відмінною альтернативою для заміни деталі; яка зносилася. Внутрішній і зовнішній діаметр диска; а також розмір кріпильних отворів відповідають розмірам деталей; які були встановлені на конвеєрі автозаводу. Завдяки чому деталі стають взаємозамінними. Дана модель створена спеціально для автомобілів Seat; Audi; Skoda; Volkswagen. Встановлюється деталь на задній міст. Для монтажу передбачені 9 кріпильних отвори. Діаметр диска становить 260 мм; товщина 12 мм; а висота 48.4 мм. Диски компанії BOSCH створені і протестовані згідно запатентованому стандарту. Це гарантує стабільну і тривалу роботу запчастин.
Компанія BOSCH одна з найвідоміших в світі. Вона займає близько 26% вторинного ринку автомобільних запчастин Європи. Продукція відрізняється високою якістю виконання і довговічною експлуатацією.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 B78 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Skoda, Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 B78 |
| Вага | 4 кг |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 112 мм |
| Діаметр центра | 65 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 9 |
| Марка автомобіля | Volkswagen |
| Мінімальна товщина | 10 мм |
| Мoдель | 0 986 479 B78 |
| Ось | задня |
| Вживаність | TOURAN V |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | невентильований |
- Ціна: 2 932 ₴






