Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Фільтр салону Wixfiltron WP2086
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 419587-01-Т2
423 ₴
317 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
SEAT IBIZA V; SKODA FABIA II; VW POLO V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2086 |
| Висота | 36 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 256 мм |
| Мoдель | WP2086 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 224 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴

