Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Фільтр салону HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340907
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 612368-01-Т2
320 ₴
240 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1340907 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1340907 |
| Вид | звичайний |
| Висота | 25 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 230 мм |
| Мoдель | J1340907 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴

