Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Фільтр салону Delphi TSP0325155
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 612350-01-Т2
743 ₴
557 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
звичайний; Довжина - 665 мм; Ширина - 105 мм; Висота - 20 мм
звичайний; Довжина - 665 мм; Ширина - 105 мм; Висота - 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TSP0325155 |
| Виробник | Delphi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TSP0325155 |
| Вид | звичайний |
| Висота | 20 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 665 мм |
| Мoдель | TSP0325155 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 557 ₴

