Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Повітряний фільтр для автомобіля Mahle LX2787
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 612243-01-Т2
1 277 ₴
958 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Довжина - 272 мм; Ширина - 251 мм; Висота - 51;0 мм
Довжина - 272 мм; Ширина - 251 мм; Висота - 51;0 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2787 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 0 мм |
| Довжина | 272 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 251 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LX2787 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | LX2787 |
| Вживаність | bmw z4 roadster (e89) |
| Країна виробництва | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 958 ₴

