Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%7 днів
2шт, Гальмівний диск Profit 5010-1616
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 552757-01-Т2
3 323 ₴
2 326 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск Profit 5010-1616 буде надійно і довго виконувати свою функцію в гальмівній системі автомобіля. Ретельно відібраний сплав металів для виготовлення; точність; вивіреність вигинів і технологічних отворів підтверджують сумісність і відповідність OE запчастинам заднього мосту автомобілів Ford Kuga 08-; Mondeo 07-; S-Max 06-.
Зниження або істотне погіршення якості гальмування можуть свідчити про потребу заміни гальмівних елементів. Поява стороннього звуку; збільшення гальмівного шляху; вібрація керма серйозно натякають на необхідність заміни. Диск Profit пропонує якість і приємну ціну; завдяки чому стійко займе своє місце в системі автомобіля.
При виготовленні найважливіших компонентів автомобіля; що беруть участь в гальмуванні; необхідний відповідний підхід. Profit має власну науково-дослідну лабораторію де диски досконально підганяються під параметри оригіналу для найкращої взаємозамінності. Крім цього; запчастини тестуються в різних умовах для перевірки відповідності правилам; встановленим як фахівцями компанії; так і міжнародним стандартам. Досвідчений склад інженерів компанії; працюючи з новітнім програмним забезпеченням та обладнанням; крім перевірки; займається постійним вдосконаленням вироблених запасних частин. Подібний підхід дозволяє досягти відточеної роками якості; яка забезпечує комфорт і безпеку при водінні.
Перелік автомобілів; для яких деталь може бути застосована; зазначений в інструкції; яку можна завантажити на сторінці.
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск Profit 5010-1616 буде надійно і довго виконувати свою функцію в гальмівній системі автомобіля. Ретельно відібраний сплав металів для виготовлення; точність; вивіреність вигинів і технологічних отворів підтверджують сумісність і відповідність OE запчастинам заднього мосту автомобілів Ford Kuga 08-; Mondeo 07-; S-Max 06-.
Зниження або істотне погіршення якості гальмування можуть свідчити про потребу заміни гальмівних елементів. Поява стороннього звуку; збільшення гальмівного шляху; вібрація керма серйозно натякають на необхідність заміни. Диск Profit пропонує якість і приємну ціну; завдяки чому стійко займе своє місце в системі автомобіля.
При виготовленні найважливіших компонентів автомобіля; що беруть участь в гальмуванні; необхідний відповідний підхід. Profit має власну науково-дослідну лабораторію де диски досконально підганяються під параметри оригіналу для найкращої взаємозамінності. Крім цього; запчастини тестуються в різних умовах для перевірки відповідності правилам; встановленим як фахівцями компанії; так і міжнародним стандартам. Досвідчений склад інженерів компанії; працюючи з новітнім програмним забезпеченням та обладнанням; крім перевірки; займається постійним вдосконаленням вироблених запасних частин. Подібний підхід дозволяє досягти відточеної роками якості; яка забезпечує комфорт і безпеку при водінні.
Перелік автомобілів; для яких деталь може бути застосована; зазначений в інструкції; яку можна завантажити на сторінці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5010-1616 |
| Виробник | Profit |
| Висота | 51 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, Kuga, S-Max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5010-1616 |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Ford |
| Мoдель | 5010-1616 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Чехія |
| Тип гальмового диска | невентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 326 ₴

