Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%7 днів
Гальмівні колодки Bosch 0986495371
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 609909-01-Т2
2 960 ₴
2 072 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
дискові; Вісь - задня; Volkswagen; Porsche; Товщина - 17 мм; Висота - 76 мм; Довжина - 187;4 мм; 4 шт
дискові; Вісь - задня; Volkswagen; Porsche; Товщина - 17 мм; Висота - 76 мм; Довжина - 187;4 мм; 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 371 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0986495371 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Марка автомобіля | Volkswagen |
| Мoдель | 0986495371 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 072 ₴







