Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%8 днів
2шт, Гальмівний диск Bosch 0 986 479 102
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 451504-01-Т2
4 340 ₴
3 038 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 102 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 102 |
| Зовнішній діаметр | 290 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 3 мм |
| Діаметр центра | 72 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 2 мм |
| Мoдель | 0 986 479 102 |
| Вживаність | JEEP WRANGLER II (TJ) |
| Країна виробництва | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 038 ₴





