Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%8 днів
2шт, Гальмівний диск ZIMMERMANN 590.2827.20
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 453609-01-Т2
10 706 ₴
7 494 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 590.2827.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 68 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 590.2827.20 |
| Вага | 9 кг |
| Зовнішній діаметр | 338 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 140 мм |
| Діаметр центра | 108 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Мінімальна товщина | 29 мм |
| Мoдель | 590.2827.20 |
| Вживаність | TOYOTA 4 RUNNER V (_N28_) |
| Країна виробництва | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 494 ₴

