Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%8 днів
Гальмівні колодки REMSA 1638.02
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 548809-01-Т2
1 540 ₴
1 078 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Технічні параметри:
REMSA 1638.02 - Дискові гальмівні колодки(задні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму; і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання; технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна; дозволить підвищити безпеку; при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 1638.02; використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя; що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска; знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію; навіть при перепадах температури; в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок; є каркас; виконаний з міцного металу високої якості; що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на задній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 14;5 мм
• Висота 1: 52;7мм
• Висота 2: 47;9мм
• Довжина: 123мм
• Місце установки: задній міст
• Датчик зносу: з звуковим попередженням зносу
• Кількість датчиків зносу (на вісь): 2
• Додаткова інформація: з пружиною; плівкою для обклеювання.
Номер оригінальних запчастин і перелік автомобілів; для яких деталь може бути застосована; зазначений в «Інструкції».
Технічні параметри:
REMSA 1638.02 - Дискові гальмівні колодки(задні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму; і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання; технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна; дозволить підвищити безпеку; при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 1638.02; використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя; що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска; знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію; навіть при перепадах температури; в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок; є каркас; виконаний з міцного металу високої якості; що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на задній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 14;5 мм
• Висота 1: 52;7мм
• Висота 2: 47;9мм
• Довжина: 123мм
• Місце установки: задній міст
• Датчик зносу: з звуковим попередженням зносу
• Кількість датчиків зносу (на вісь): 2
• Додаткова інформація: з пружиною; плівкою для обклеювання.
Номер оригінальних запчастин і перелік автомобілів; для яких деталь може бути застосована; зазначений в «Інструкції».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1638.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 52.7 мм |
| Довжина | 123 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1638.02 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Марка автомобіля | Subaru |
| Мoдель | 1638.02 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 078 ₴

