Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%7 днів
2шт, Гальмівний диск Bosch 0986479E45
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 552525-01-Т2
7 374 ₴
5 162 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск - це один з основних складових гальмівного механізму. Від його справності і технічних характеристик залежить комфорт водіння і безпека людей; які знаходяться в салоні автомобіля. Під час експлуатації стан дисків погіршується і виникає необхідність заміни.
Гальмівний диск BOSCH 0 986 479 E45 стане відмінною альтернативою для заміни деталі; яка зносилася. Внутрішній і зовнішній діаметр диска; а також розмір кріпильних отворів відповідають розмірам деталей; які були встановлені на конвеєрі автозаводу. Завдяки чому деталі стають взаємозамінними. Дана модель створена спеціально для автомобілів KIA; Hyundai. Встановлюється деталь на задній міст. Для монтажу передбачені 5 кріпильних отвори. Діаметр диска становить 302 мм; товщина 10 мм; а висота 54.5 мм. Диски компанії BOSCH створені і протестовані згідно запатентованому стандарту. Це гарантує стабільну і тривалу роботу запчастин.
Компанія BOSCH одна з найвідоміших в світі. Вона займає близько 26% вторинного ринку автомобільних запчастин Європи. Продукція відрізняється високою якістю виконання і довговічною експлуатацією.
Продаж можливий упаковками; по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск - це один з основних складових гальмівного механізму. Від його справності і технічних характеристик залежить комфорт водіння і безпека людей; які знаходяться в салоні автомобіля. Під час експлуатації стан дисків погіршується і виникає необхідність заміни.
Гальмівний диск BOSCH 0 986 479 E45 стане відмінною альтернативою для заміни деталі; яка зносилася. Внутрішній і зовнішній діаметр диска; а також розмір кріпильних отворів відповідають розмірам деталей; які були встановлені на конвеєрі автозаводу. Завдяки чому деталі стають взаємозамінними. Дана модель створена спеціально для автомобілів KIA; Hyundai. Встановлюється деталь на задній міст. Для монтажу передбачені 5 кріпильних отвори. Діаметр диска становить 302 мм; товщина 10 мм; а висота 54.5 мм. Диски компанії BOSCH створені і протестовані згідно запатентованому стандарту. Це гарантує стабільну і тривалу роботу запчастин.
Компанія BOSCH одна з найвідоміших в світі. Вона займає близько 26% вторинного ринку автомобільних запчастин Європи. Продукція відрізняється високою якістю виконання і довговічною експлуатацією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 E45 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 54.5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0986479E45 |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 114.5 мм |
| Діаметр центра | 776 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Hyundai |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 0986479E45 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | невентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 162 ₴

