-25%Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP613
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 770047-01-Т2
5 864 ₴
4 398 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Tp-Link EAP613 Точка доступу WiFi 6 для кріплення на стелі AX1800
- Надшвидкісний Wi-Fi 6 швидкостей: одночасні 574 Мбіт/с на 2;4 ГГц і 1201 Мбіт/с на 5 ГГц забезпечують загальну швидкість Wi-Fi 1775 Мбіт/с.
- Високоефективний Wi-Fi 6: більше підключених пристроїв можуть насолоджуватися більшою швидкістю.
- Централізоване хмарне керування: керуйте всією мережею локально або з хмари через веб-інтерфейс або програму Omada.
- Безперебійний роумінг: навіть відеопотоки та голосові виклики не впливають; коли користувачі переміщуються між місцями.
- Omada Mesh: забезпечує бездротове з’єднання між точками доступу для розширення радіусу дії та гнучкого розгортання.
- PoE+ Powered: підтримує DC (адаптер не входить); 802.3at PoE+ і Passive PoE для гнучкої установки.
- Ультратонкий дизайн: Φ160 мм × Елегантний дизайн 33;6 мм забезпечує більше маневреності.
- Безпечна гостьова мережа: Разом із кількома параметрами автентифікації (SMS/ваучер тощо) і численними технологіями бездротової безпеки.
Покращена швидкість WiFi 6
Оновлення до WiFi 6 зі швидкістю до 1775 Мбіт/с забезпечує на 50% вищу швидкість; ніж WiFi 5. Кожна програма відчуває себе більш плавною завдяки значно покращеній швидкості Wi-Fi.
Проста інтеграція в Omada SDN
Платформа Omada Software Defined Networking (SDN) об’єднує мережеві пристрої; зокрема точки доступу; комутатори та маршрутизатори. Він забезпечує 100% централізоване керування хмарою та створює масштабовану мережу; керовану з єдиного інтерфейсу.
Апаратне забезпечення; програмне забезпечення або хмарні контролери.
Централізоване керування хмарою.
Інтелектуальний моніторинг.
Надання без дотику (ZTP).
Автоматичний вибір каналу та налаштування потужності для оптимізації загальної продуктивності
Забезпечує потужну продуктивність бездротового зв'язку; одночасно значно зменшуючи перешкоди Wi-Fi шляхом автоматичного налаштування параметрів каналів і рівнів потужності передачі сусідніх точок доступу в одній мережі.
Легке сполучення; менше проводки
Завдяки технології Mesh EAP Omada позбавляють вас від додаткових проводів; бездротово розширюючи сигнал WiFi далі та гнучкіше до важкодоступних областей.
Оптимізована продуктивність мережі
Інтелектуальна самоорганізація оптимізує найкращий шлях між EAP; тоді як самовідновлення гарантує; що ви залишаєтеся в мережі; навіть коли одна AP порушена.
Завжди залишайтеся гладкими завдяки швидкому роумінгу
Забезпечує клієнтам безперебійне потокове передавання під час переміщення; автоматично перемикаючи клієнтів на точки доступу з оптимальним сигналом.
Ультратонкий дизайн забезпечує більшу маневреність
Виняткова продуктивність завдяки компактному дизайну забезпечує просту установку WiFi; заощаджуючи місце. Елегантний зовнішній вигляд робить EAP613 ідеально вписаним в будь-який сучасний офіс; готель; клас або кафе.
Підвищена безпека та ефективність мережі
- Безпечна гостьова мережа з до 16 SSID - Гостьовий доступ до мережі забезпечує підвищену безпеку гостей. Різні SSID також забезпечують гнучке управління доступом.
- Гостьова мережа з SMS-входом - Captive portal (включаючи SMS і ваучер) і аутентифікація 802.1x допомагають авторизованим гостям користуватися мережею.
- Розвивайте свій бізнес за допомогою індивідуальної маркетингової сторінки.
- WPA3 для безтурботних відкритих загальнодоступних мереж - Завдяки вдосконаленій корпоративній безпеці WPA3 забезпечує більшу безпеку даних для раніше незахищених і відкритих точок доступу Wi-Fi.
Ефективність
- Стрічкове рульове управління - Автоматично переміщує дводіапазонні пристрої на ширший діапазон 5 ГГц для швидшого підключення.
- Баланс навантаження - Забезпечує безперебійну роботу великої кількості користувачів у корпоративних мережах високої щільності.
- Справедливість ефірного часу - Збільшує середню пропускну здатність мережі в сильно перевантажених середовищах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Артикул | EAP613 |
| Безпека інформації | Керування доступом |
| Висота | 160 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 33.6 мм |
| Додаткові можливості | QoS |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Кількість антен | 4 |
| Максимальна швидкість | до 1.77 Гбіт/с |
| Мoдель | EAP613 |
| Моніторинг та управління | Omada |
| Набір | 1 точка доступу |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Підтримка MESH | Да |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C~40°C |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 at PoE (Power over Ethernet) |
| Стан | Нове |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип антени | вбудована |
| Тип пристрою | Mesh точка |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 4 398 ₴






