  • Телевізор Vinga L32HD25B, фото 2
  • Телевізор Vinga L32HD25B, фото 3
  • Телевізор Vinga L32HD25B, фото 4
  • Телевізор Vinga L32HD25B, фото 5
  • Телевізор Vinga L32HD25B, фото 6
вниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯТелевізор Vinga L32HD25B, фото 1 -25%
4 дні
Телевізор Vinga L32HD25B
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 542649-01-Т2
Показати оптові ціни
Телевізор Vinga L32HD25B
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Виразне та насичене зображення
Більше каналів – менше витрат
Розширюйте функціонал телевізора на власний смак
Різноманіття підтримуваних форматів
Компактність та лаконічність
Телевізор Vinga L32HD25B виконаний в розмірі – 716 х 471 х 191 мм. Це робить цю модель універсальною; адже її можна розмістити в приміщенні з обмеженою кількістю вільного простору. Крім того; сам корпус телевізора завдяки використанню технології LED досить тонкий і міцний. Загальна вага телевізора – всього 3.6 кг. Ви без проблем зможете поставити його на тумбі або почепити на стіну за допомогою кріплення VESA.
Вибір портів та роз’ємів
Vinga L32HD25B має 2 HDMI порти; 2 USB порти; аудіовихід та роз’єм Headphone. Це важливо; якщо ви хочете використовувати телевізор як мультимедіа центр чи покращити його характеристики. Наприклад; якщо потужності двох динаміків по 7 Вт вам буде недостатньо; ви зможете підключити до телевізора акустичну систему за допомогою USB порту.
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникVinga
СтанНовий
КолірЧорний
Тип телевізораLED
Прийом сигналу
Підтримка стандартівDVB-T2
Користувальницькі характеристики
HDRбез HDR
Smart TVНемає
VESAVESA (200х100мм)
АртикулL32HD25B
Вага з підставкою3.6 кг
Час відгуку матриці8.5 mc
Гарантія, міс12
Діагональ екрану (дюйм)32"
Інтерфейси під'єднання Антенний
Контрастність3000:1
МoдельL32HD25B
Потужність динаміків2 х 7 (14 Вт)
ПриміткаОфіційно імпортований ТБ
Розміри без підставки716 x 423 x 81 мм
Розміри з підставкою716 x 471 x 191 мм
Дозвіл екрану1366 x 768
Система кольоровості (підтримувані стандарти)SECAM
Країна виробництваКитай
Тип матриціLCD
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота розгортки (Гц)60
Енергоспоживання55 Вт