Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Автолампа Neolux ксенонова (NX4S)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 402175-01-Т2
1 989 ₴
1 492 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Автолампа Neolux ксенонова (NX4S) є ідеальним вибором для тих; хто прагне забезпечити комфортне і безпечне водіння. Ця ксенонова лампа типу D4S з цоколем P32d-5 розроблена спеціально для використання в системах ближнього та дальнього світла. Її основна перевага – високий світловий потік в 3200 лм; що гарантує якісне освітлення дороги та узбіч.
Особливістю цієї моделі є відсутність нитки розжарення; світло створюється дугою між електродами. Це значно збільшує термін служби та зменшує ризик пошкоджень; пов’язаних з перегрівом чи вібрацією. Конструкція лампи ударостійка; що робить її надійною навіть в умовах поганої якості дорожнього покриття.
Завдяки колірній температурі в 4300 К; світло лампи є наближеним до натурального денного; що створює комфортні умови для водіїв; не засліплюючи та не викликаючи втоми очей. Напруга в 42 Вт та споживана потужність у 35 Вт роблять цю автолампу економічною; а прозоре скло колби забезпечує максимальну світловіддачу.
Лампа ідеально підходить для прожекторної оптики та лінзованих фар. Її встановлення та використання гарантують не лише зручне пересування в темний час доби; але й підвищений рівень безпеки для всіх учасників дорожнього руху. Унікальні властивості ксенонових ламп Neolux створюють чудову видимість і значно знижують можливість появи тріщин на фарах; особливо в умовах дощової погоди.
Зробіть ставку на якість та надійність з автолампою Neolux NX4S; адже безпека на дорозі – це пріоритет номер один для кожного водія.
Особливістю цієї моделі є відсутність нитки розжарення; світло створюється дугою між електродами. Це значно збільшує термін служби та зменшує ризик пошкоджень; пов’язаних з перегрівом чи вібрацією. Конструкція лампи ударостійка; що робить її надійною навіть в умовах поганої якості дорожнього покриття.
Завдяки колірній температурі в 4300 К; світло лампи є наближеним до натурального денного; що створює комфортні умови для водіїв; не засліплюючи та не викликаючи втоми очей. Напруга в 42 Вт та споживана потужність у 35 Вт роблять цю автолампу економічною; а прозоре скло колби забезпечує максимальну світловіддачу.
Лампа ідеально підходить для прожекторної оптики та лінзованих фар. Її встановлення та використання гарантують не лише зручне пересування в темний час доби; але й підвищений рівень безпеки для всіх учасників дорожнього руху. Унікальні властивості ксенонових ламп Neolux створюють чудову видимість і значно знижують можливість появи тріщин на фарах; особливо в умовах дощової погоди.
Зробіть ставку на якість та надійність з автолампою Neolux NX4S; адже безпека на дорозі – це пріоритет номер один для кожного водія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NX4S |
| Виробник | Neolux |
| Потужність | 35 Вт |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Колірна температура | 4300K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NX4S |
| Вид | ксенонова |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Мoдель | ксенонова |
| Призначення | дальний свет |
| Напруга | 42 В |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | D4S |
| Цоколь | P32d-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 492 ₴


