Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Автолампа Philips ксенонова (85122 SY C1)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 402177-01-Т2
3 237 ₴
2 428 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Автолампа Philips ксенонова (85122 SY C1) є надійним рішенням для заміни стандартних ксенонових фар головного світла вашого автомобіля. Оснащена цоколем типу P32d-2; ця лампа D2S забезпечує потужний світловий потік у 3300 лм; що гарантує відмінну видимість навіть в умовах недостатнього освітлення. З робочою напругою 85 В і потужністю 35 Вт; вона створює яскраве світло з розкішною колірною температурою 4600 К; що є оптимальним для тривалих подорожей уночі.
Завдяки унікальній технології Philips Xenon Vision; ця лампа вирішує поширену проблему різниці у кольорі світлового потоку між новими та старими лампами. Philips успішно адаптує колір нової лампи під тон старішої; розташованої в іншій фарі; що робить заміну однієї лампи без проблемною. Це інноваційне рішення значно спрощує процес обслуговування і допомагає вам економити кошти.
Безпека та якість — основні характеристики автолампи Philips ксенонова; що підтверджують її відповідність до світових стандартів. Автолампа призначена для використання як у габаритах; так і в системах головного освітлення; забезпечуючи оптимальний баланс між ефективністю та довговічністю. Обираючи Philips 85122 SY C1; ви інвестуєте в надійність та комфорт під час керування автомобілем.
Завдяки унікальній технології Philips Xenon Vision; ця лампа вирішує поширену проблему різниці у кольорі світлового потоку між новими та старими лампами. Philips успішно адаптує колір нової лампи під тон старішої; розташованої в іншій фарі; що робить заміну однієї лампи без проблемною. Це інноваційне рішення значно спрощує процес обслуговування і допомагає вам економити кошти.
Безпека та якість — основні характеристики автолампи Philips ксенонова; що підтверджують її відповідність до світових стандартів. Автолампа призначена для використання як у габаритах; так і в системах головного освітлення; забезпечуючи оптимальний баланс між ефективністю та довговічністю. Обираючи Philips 85122 SY C1; ви інвестуєте в надійність та комфорт під час керування автомобілем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 85122SYC1 |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 35 Вт |
| Світловий потік | 3300 лм |
| Тип лампи | Ксенонова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 85122 SY C1 |
| Вид | ксенонова |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Мoдель | ксенонова |
| Призначення | основне освітлення |
| Напруга | 85 В |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | D2S |
| Колірна температура | 4600 K |
| Цоколь | P32d-2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 428 ₴





