Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Автолампа Philips 11866CU60X1
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 601067-01-Т2
465 ₴
349 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Автолампа Philips 11866CU60X1 є ідеальним вибором для тих; хто цінує якість і ефективність у допоміжному освітленні автомобіля. Цей світлодіодний ліхтарок типу C5W з цоколем SV8.5 здатний внести яскравість у ваш автомобіль; легко замінюючи традиційні лампи розжарення. Завдяки потужності в 0.6 Вт і світловому потоку в 100 люменів; лампа забезпечує інтенсивне освітлення навіть у найтемніших куточках - від бардачка і салонного підсвічування до багажника та приладової панелі.
Особлива увага слід приділити колірній температурі лампи; яка становить 6000 К. Цей показник гарантує холодне біле світло; що не втомлює очі і чудово підходить для читання або роботи з документами в автомобілі. Технологія Philips LED White Ultinon Pro6000 є гарантом надійності; адже лампи виготовляються з високоякісних матеріалів; що забезпечують тривалий строк служби та стійкість до перепадів напруги.
Лампи працюють від стандартної напруги бортової мережі 12 В; що робить їх універсальними для легкових автомобілів; позашляховиків і мікроавтобусів. Одна з головних переваг – простота та швидкість встановлення; яка не вимагає особливих навичок чи інструментів. Ви можете замінити старі лампи самостійно; без допомоги спеціалістів; що суттєво економить ваш час і кошти.
Додатковою перевагою є те; що ці лампи чудово підходять для використання в різних умовах освітлення; зберігаючи яскравість навіть у сонячну погоду. Вибравши авто лампи Philips 11866CU60X1; ви отримуєте не лише якісне світло; але й упевненість у надійності та довговічності своєї системи освітлення автомобіля.
Особлива увага слід приділити колірній температурі лампи; яка становить 6000 К. Цей показник гарантує холодне біле світло; що не втомлює очі і чудово підходить для читання або роботи з документами в автомобілі. Технологія Philips LED White Ultinon Pro6000 є гарантом надійності; адже лампи виготовляються з високоякісних матеріалів; що забезпечують тривалий строк служби та стійкість до перепадів напруги.
Лампи працюють від стандартної напруги бортової мережі 12 В; що робить їх універсальними для легкових автомобілів; позашляховиків і мікроавтобусів. Одна з головних переваг – простота та швидкість встановлення; яка не вимагає особливих навичок чи інструментів. Ви можете замінити старі лампи самостійно; без допомоги спеціалістів; що суттєво економить ваш час і кошти.
Додатковою перевагою є те; що ці лампи чудово підходять для використання в різних умовах освітлення; зберігаючи яскравість навіть у сонячну погоду. Вибравши авто лампи Philips 11866CU60X1; ви отримуєте не лише якісне світло; але й упевненість у надійності та довговічності своєї системи освітлення автомобіля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11866CU60X1 |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 0.6 Вт |
| Світловий потік | 100 лм |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | SV8.5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11866CU60X1 |
| Вид | світлодіодна (LED) |
| Гарантія, міс | 0 |
| Додатково | тривалий термін експлуатації |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Мoдель | 11866CU60X1 |
| Призначення | світло для читання |
| Напруга | Дванадцять |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип | C5W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴


