Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Штатив F10 Continent
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 062572-01-Т2
103 ₴
77 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Штатив F10 Continent володіє високою функціональністю; компактними розмірами і легкою вагою. Штатив F10 Continent стане прекрасним супутником для фотографів-любителів в подорожах та на відпочинку. Встановіть вашу компактну або дзеркальну фотокамеру на незнімну штативну головку і вибирайте оптимальний ракурс зйомки.
Центральна радіальна стійка штатива F10 Continent має міцне кріплення; а редукторний елеватор забезпечить плавне вертикальне переміщення камери. Цей штатив забезпечить максимальний комфорт фотографові і дозволить домогтися чудових результатів. Особливості штатива F10 Continent: головка; яка переміщується в 2-х площинах. Односекційні стійки з гумовими нековзними наконечниками.
Центральна радіальна стійка штатива F10 Continent має міцне кріплення; а редукторний елеватор забезпечить плавне вертикальне переміщення камери. Цей штатив забезпечить максимальний комфорт фотографові і дозволить домогтися чудових результатів. Особливості штатива F10 Continent: головка; яка переміщується в 2-х площинах. Односекційні стійки з гумовими нековзними наконечниками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continent |
| Вага | 0.115 кг |
| Максимальне навантаження | 0.8 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F10 |
| Висота в складеному стані | 120 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість секцій ніг | 3 |
| Максимальна висота | 16 см |
| Мoдель | F10 |
| Призначення | Для відеокамери |
| Ступені свободи головки | 3 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | недорогі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴

