Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Автолампа Philips 21W (12496 SV B2)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 397534-01-Т2
895 ₴
671 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Тип - PY21W; Вид - розжарювання; Цоколь - BAU15s; Призначення - допоміжне освітлення; Напруга - 12 В; Потужність - 21 Вт; Світловий потік - 280 лм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12496SVB2 |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 21 Вт |
| Світловий потік | 280 лм |
| Цоколь | BAU15S |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12496 SV B2 |
| Вид | розжарювання |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість ламп у пакованні | 2 |
| Мoдель | 21W |
| Призначення | допоміжне освітлення |
| Напруга | Дванадцять |
| Ресурс роботи | 500 год |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | PY21W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671 ₴



