-25%Тримач плат Deepcool для подключения видеокарт, металл рамка+пласт. основ-е, 52,6 (GH-01)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 440598-01-Т2
783 ₴
587 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
GH-01 — оригінальний; надійний і простий в установці держатель відеокарти — найкраща підтримка; доступна для ваших компонентів.
Вишуканий і з прибраними проводами
Він володіє унікальною конструкцією металевої рами і пластиковою основою; покритої металевою фарбою вищого сорту; GH-01 має вишуканий і витончений дизайн. Унікальна можливість приховування проводів забезпечує не тільки акуратність зборки; але і ефектний зовнішній вигляд.
Модульна конструкція; зручність установки
У GH-01 реалізована модульна конструкція всіх компонентів; включаючи гвинти-баранці; що забезпечує зручність установки.
Недорогий і надійний
Конструкція GH-01 оптимізована для використання в разюче логічною конструкції. Матеріали ретельно відібрані; а виробничий процес відповідає найсуворішим стандартам для досягнення найбільш високої якості. Ці високі стандарти дозволяють GH-01 легко витримувати навантаження відеокарти до 5 кг.
Оригінальність і сумісність
У GH-01 застосований унікальний зубчастий механізм регулювання; а також механізм установки з двома отворами. Ця комбінація забезпечує точне регулювання по висоті в 3 варіантах: ± 3;3/6;7/10 мм.
Застосування з або без кожуха блоку живлення
GH-01 підтримує не тільки корпусу з кожухом блоку живлення; але також і корпусу без таких за рахунок установки подовжувача підстави (входить в комплект).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GH-01 |
| Вага | 0.2 кг |
| Габарити | 60.6 х 267.63 х 52.6 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Максимальне навантаження | до 5 кг |
| Мoдель | метал рамка + пластик. осн |
| Особливості | Регулювання по висоті |
| Країна виробництва | Болгарія |
| Тип | для відеокарти |
- Ціна: 587 ₴





