Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
10шт, Автолампа Bosch 21/5W (1 987 302 823)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 402819-01-Т2
773 ₴
580 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками; по 10 шт. в упаковці
Автолампа Bosch 21/5W (1 987 302 823) - це високоякісний продукт від провідного світового бренду Bosch; чия історія починається з 1886 року в Штутгарті; Німеччина. Bosch є лідером у виробництві компонентів для автомобілів; і саме тому їхні автолампи відзначаються надійністю та довговічністю.
Ця автолампа типу W21/5W створена за найсучаснішими технологіями розжарювання і оснащена цоколем W3x16q; що забезпечує легку установку і бездоганну роботу в автомобілі. Завдяки універсальному дизайну; лампа підходить для використання як у стоп-сигналах; так і в габаритах та денних ходових вогнях; що робить її незамінною для вашого автомобіля.
З напругою 12 В та потужністю 21/5 Вт; ця лампа забезпечує оптимальний рівень освітленості та енергоефективність. Ви можете бути впевнені; що ваш автомобіль залишиться помітним на дорозі в будь-який час доби. Продукція Bosch використовується такими відомими виробниками автомобілів; як Audi; BMW; Mercedes і Toyota; що підтверджує виняткову якість і ефективність їхніх товарів.
Оберіть автолампу Bosch для вашого автомобіля і насолоджуйтесь безпекою та комфортом на кожній поїздці. Це інвестиція в якість; яка надасть вашому авто надійність і стиль; яких ви заслуговуєте.
Продаж можливий упаковками; по 10 шт. в упаковці
Автолампа Bosch 21/5W (1 987 302 823) - це високоякісний продукт від провідного світового бренду Bosch; чия історія починається з 1886 року в Штутгарті; Німеччина. Bosch є лідером у виробництві компонентів для автомобілів; і саме тому їхні автолампи відзначаються надійністю та довговічністю.
Ця автолампа типу W21/5W створена за найсучаснішими технологіями розжарювання і оснащена цоколем W3x16q; що забезпечує легку установку і бездоганну роботу в автомобілі. Завдяки універсальному дизайну; лампа підходить для використання як у стоп-сигналах; так і в габаритах та денних ходових вогнях; що робить її незамінною для вашого автомобіля.
З напругою 12 В та потужністю 21/5 Вт; ця лампа забезпечує оптимальний рівень освітленості та енергоефективність. Ви можете бути впевнені; що ваш автомобіль залишиться помітним на дорозі в будь-який час доби. Продукція Bosch використовується такими відомими виробниками автомобілів; як Audi; BMW; Mercedes і Toyota; що підтверджує виняткову якість і ефективність їхніх товарів.
Оберіть автолампу Bosch для вашого автомобіля і насолоджуйтесь безпекою та комфортом на кожній поїздці. Це інвестиція в якість; яка надасть вашому авто надійність і стиль; яких ви заслуговуєте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 302 823 |
| Виробник | Bosch |
| Цоколь | W3X16Q |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1 987 302 823 |
| Вид | розжарювання |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Мoдель | 21/5W |
| Потужність | 21/5 Вт |
| Призначення | стоп-сигнал |
| Напруга | Дванадцять |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | W21/5W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴






