Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
10шт, Автолампа Osram 2W (OS 2722 MF)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 397740-01-Т2
453 ₴
340 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками; по 10 шт. в упаковці
Тип - W2W; Вид - розжарювання; Цоколь - B8.5d; Призначення - допоміжне освітлення; Напруга - 12 В; Потужність - 2 Вт
Продаж можливий упаковками; по 10 шт. в упаковці
Тип - W2W; Вид - розжарювання; Цоколь - B8.5d; Призначення - допоміжне освітлення; Напруга - 12 В; Потужність - 2 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Потужність | 2 Вт |
| Цоколь | B8.5d |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OS 2722 MF |
| Вид | розжарювання |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 2W |
| Призначення | допоміжне освітлення |
| Напруга | Дванадцять |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | W2W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴



