Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Автолампа Osram Автолампа ксенонова (OS 66340 CLC)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 402557-01-Т2
3 379 ₴
2 534 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Автолампи Osram це високоякісні автолампи для їзди на "кожен день" з високими показниками годин / роботи. Лампа Osram - перевірена роками і отримала найкращі відгуки автомобілістів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Потужність | 35 Вт |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Цоколь | PK32D-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OS 66340 CLC |
| Вид | ксенонова |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Мoдель | Автолампа ксенонова |
| Призначення | основне освітлення |
| Напруга | 42 В |
| Ресурс роботи | 3000 год |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | D3S |
| Колірна температура | 4150 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 534 ₴


