-25%Автолампа Osram ксенонова (OS 66240 CLC)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 402549-01-Т2
2 263 ₴
1 697 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Ксенонова лампа серії Xenarc Classic від компанії Osram; послужить відмінною заміною для штатного ксенону; або галогенних ламп при правильному підборі комплектуючих (блок розпалу; дроти підключення). Вони можуть допомогти підвищити швидкість реагування водія у раптових умовах. Лампочка Xenarc споживає значно менше енергії; ніж прості галогенові. Термін служби 4000 годин; це більше ніж у лампочок розжарювання; за рахунок того; що у них відсутня нитка розжарення; яка часто перегорає або обривається. Ксенон менше нагрівають фару; і ймовірність появи тріщин на них; знизилася; що особливо важливо в дощову погоду. Зміна повинна здійснюватися парами.
Призначена для автомобілів з цоколем D2S/P32d-2; у якого два контакти; можна встановлювати в оптику головною оптики; для далекого і ближнього світла. Палій розташовується прямо на лампі; призначені для рефлекторної оптики. Споживана потужність 35 Вт; має також високу інтенсивність; сила світлового потоку 3400 Лм; що означає збільшення обсягом висвітлення ділянки дороги; а це не мало важливо для безпеки водіння автомобіля в темний час доби. Колірна температура 4100 К; така температура вважається ідеальною не тільки для повноцінного освітлення дорожньої ділянки; але і для очей водія - вона не знижує концентрацію уваги; не втомлює зір. Номінальна напруга 85 В. Встановлюються в автомобілі з напругою бортової мережі 24 В; це вантажні автомобілі; автобуси і спецтехніка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Потужність | 35 Вт |
| Світловий потік | 3400 лм |
| Колірна температура | 4100K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OS 66240 CLC |
| Вид | ксенонова |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Мoдель | ксенонова |
| Призначення | основне освітлення |
| Напруга | 85 В |
| Ресурс роботи | 4000 ч |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | D2S |
| Цоколь | P32d-2 |
- Ціна: 1 697 ₴


