Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Автолампа Philips галогенова 55W (12362 DV S2)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 397587-01-Т2
2 335 ₴
1 751 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Philips DiamondVision 12362DVS2 – це комплект галогенних ламп (2 штуки) з цоколем H11. Місце встановлення - протитуманні фари та фари головного світла. Приємне біле світло галогенок дозволяє висвітлити солідну ділянку дорожнього полотна та надає екстер'єру автомобіля стильного зовнішнього вигляду.
Дані вироби виконані з якісного кварцового скла; яке відрізняється високою міцністю; стійкістю до вібрацій; різкими перепадами температур; а завдяки спеціальному покриттю; нанесеному на поверхню колби; начинка лампи надійно захищена від впливу ультрафіолетових променів. Крім того; корпус даних галогенових ламп є вологозахисним; завдяки чому вони не підведуть вас навіть у найважчий момент.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12362DVS2 |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 55 Вт |
| Колірна температура | 5000K |
| Цоколь | PGJ19-2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12362 DV S2 |
| Вид | Галогенна |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість ламп у пакованні | 2 |
| Мoдель | галогенова 55W |
| Призначення | основне освітлення |
| Напруга | Дванадцять |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | H11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 751 ₴


