Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
10шт, Автолампа Osram 21W (OS 64137L)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 397720-01-Т2
5 280 ₴
3 960 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками; по 10 шт. в упаковці
Тип - HY21W; Вид - галогенна; Цоколь - BAW9s; Призначення - допоміжне освітлення; Напруга - 12 В; Потужність - 21 Вт
Продаж можливий упаковками; по 10 шт. в упаковці
Тип - HY21W; Вид - галогенна; Цоколь - BAW9s; Призначення - допоміжне освітлення; Напруга - 12 В; Потужність - 21 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Потужність | 21 Вт |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OS 64137L |
| Вид | Галогенна |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 21W |
| Призначення | допоміжне освітлення |
| Напруга | Дванадцять |
| Ресурс роботи | 700 год |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | HY21W |
| Цоколь | BAW9s |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 960 ₴

