Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
10шт, Автолампа Osram 21/5W (OS 7515)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 397700-01-Т2
1 920 ₴
1 440 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками; по 10 шт. в упаковці
Тип - W21/5W; Вид - галогенна; Цоколь - W3x16d; Призначення - задні протитуманні фари; стоп-сигнал; ліхтар заднього ходу; Напруга - 12 В; Потужність - 21 Вт
Продаж можливий упаковками; по 10 шт. в упаковці
Тип - W21/5W; Вид - галогенна; Цоколь - W3x16d; Призначення - задні протитуманні фари; стоп-сигнал; ліхтар заднього ходу; Напруга - 12 В; Потужність - 21 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Потужність | 21 Вт |
| Цоколь | W3X16D |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OS 7515 |
| Вид | Галогенна |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість ламп у пакованні | 2 |
| Мoдель | 21/5W |
| Призначення | ліхтар заднього ходу |
| Напруга | Дванадцять |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | W21/5W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴



