Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Автолампа Philips галогенова 55W (12258 DV B1)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 397592-01-Т2
741 ₴
556 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Автолампа Philips галогенова 55W (12258 DV B1) — це надійний вибір для тих; хто цінує високу якість та ефективність у допоміжному освітленні автомобіля. З її типом H1; ця лампа ідеально підходить для широкого спектра моделей автомобілів; забезпечуючи їх потужним та яскравим світлом.
Галогенова технологія лампи Philips гарантує стабільність роботи й довгий термін служби. Вона обладнана цоколем P14.5s; що забезпечує легкість установки та сумісність з багатьма типами фар. Завдяки оптимальній потужності в 55 Вт та напрузі 12 В; ця лампа забезпечує яскраве й чітке освітлення дороги навіть у найскладніших погодних умовах.
Важливою перевагою автолампи є її висока колірна температура в 5000 K; яка максимально наближена до денного світла. Це дозволяє водіям краще орієнтуватися на дорозі; зменшуючи втому очей та підвищуючи загальну безпеку руху.
Обираючи автолампу Philips; ви отримуєте продукт; відзначений десятилітнім досвідом і надійністю бренду. Це вибір тих; хто прагне до максимального рівня комфорту і впевненості за кермом. Встановлення автолампи Philips — це крок на шляху до безпеки та зручності на дорозі.
Автолампа Philips галогенова 55W (12258 DV B1) — це надійний вибір для тих; хто цінує високу якість та ефективність у допоміжному освітленні автомобіля. З її типом H1; ця лампа ідеально підходить для широкого спектра моделей автомобілів; забезпечуючи їх потужним та яскравим світлом.
Галогенова технологія лампи Philips гарантує стабільність роботи й довгий термін служби. Вона обладнана цоколем P14.5s; що забезпечує легкість установки та сумісність з багатьма типами фар. Завдяки оптимальній потужності в 55 Вт та напрузі 12 В; ця лампа забезпечує яскраве й чітке освітлення дороги навіть у найскладніших погодних умовах.
Важливою перевагою автолампи є її висока колірна температура в 5000 K; яка максимально наближена до денного світла. Це дозволяє водіям краще орієнтуватися на дорозі; зменшуючи втому очей та підвищуючи загальну безпеку руху.
Обираючи автолампу Philips; ви отримуєте продукт; відзначений десятилітнім досвідом і надійністю бренду. Це вибір тих; хто прагне до максимального рівня комфорту і впевненості за кермом. Встановлення автолампи Philips — це крок на шляху до безпеки та зручності на дорозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12258DVB1 |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 55 Вт |
| Колірна температура | 5000K |
| Цоколь | P14.5s |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12258 DV B1 |
| Вид | Галогенна |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Мoдель | галогенова 55W |
| Призначення | допоміжне освітлення |
| Напруга | Дванадцять |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | H1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 556 ₴


