Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%5 днів
Термоковдра Skif Outdoor Thermo Shield (SOTHRMB)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 724030-01-Т2
150 ₴
105 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Ковдра ізотермічна Skif Outdoor Thermo Shield являється невід'ємною складовою аптечки туристів та спортсменів на випадок непередбачених обставин в екстремальних умовах.Модель виконана з алюмінованого поліетилену; який відбиває і утримує більше 90% тепла; що випромінюється тілом людини. Ковдру можна використовувати для захисту від вітру та дощу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SOTHRMB |
| Вага | 60 г |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 210 см |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Матеріал | алюмінований поліетилен |
| Мoдель | Thermo Shield |
| Призначення | ізотермічна |
| Особливості | 210х160 см |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴

