Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Фільтр салону UFI 54.163.00
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 612472-01-Т2
1 207 ₴
905 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
вугільний; Довжина - 284 мм; Ширина - 261 мм; Висота - 44 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54.163.00 |
| Виробник | UFI |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 54.163.00 |
| Вид | вугільний |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 284 мм |
| Мoдель | 54.163.00 |
| Країна виробництва | Італія |
| Ширина | 261 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905 ₴

