Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Автолампа Neolux 5W (N501-02B)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 402805-01-Т2
51 ₴
38 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Автолампа Neolux 5W (N501-02B) представляє собою ідеальне рішення для тих; хто прагне покращити освітлення у своєму автомобілі. Ця галогенна лампа типу W5W з потужністю 5 Вт та напругою 12 В забезпечує яскраве та рівномірне світло; що суттєво покращує видимість всередині салону та ззовні автомобіля. Завдяки цоколю W2.1x9.5d; лампа легко встановлюється на стандартні місця для освітлення.
Неолікс лампи вирізняються високою якістю та надійністю; що робить їх довговічним вибором для підсвічування багажного відділення; номерного знака; світла для читання; бардачка та як допоміжного освітлення. Дві лампи в упаковці гарантують; що у вас завжди буде запасна на випадок потреби.
Особливі переваги цієї моделі полягають у її енергоефективності та довговічності; що сприяє значному зменшенню необхідності частої заміни. Завдяки високій яскравості; автолампа Neolux підвищує безпеку на дорозі під час поїздок у темний час доби або в умовах поганої погоди; що дозволяє водіям краще бачити дорогу і пасажирів; а також бути помітнішими для інших водіїв.
Обирайте Neolux і насолоджуйтесь безпекою та комфортом у кожній подорожі!
Неолікс лампи вирізняються високою якістю та надійністю; що робить їх довговічним вибором для підсвічування багажного відділення; номерного знака; світла для читання; бардачка та як допоміжного освітлення. Дві лампи в упаковці гарантують; що у вас завжди буде запасна на випадок потреби.
Особливі переваги цієї моделі полягають у її енергоефективності та довговічності; що сприяє значному зменшенню необхідності частої заміни. Завдяки високій яскравості; автолампа Neolux підвищує безпеку на дорозі під час поїздок у темний час доби або в умовах поганої погоди; що дозволяє водіям краще бачити дорогу і пасажирів; а також бути помітнішими для інших водіїв.
Обирайте Neolux і насолоджуйтесь безпекою та комфортом у кожній подорожі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N501-02B |
| Виробник | Neolux |
| Потужність | 5 Вт |
| Цоколь | W2.1x9.5d |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | N501-02B |
| Вид | Галогенна |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість ламп у пакованні | 2 |
| Мoдель | 5W |
| Призначення | світло для читання |
| Напруга | Дванадцять |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | W5W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴

