Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Автолампа Bosch 21W (1 987 302 251)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 402840-01-Т2
117 ₴
88 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 302 251 |
| Виробник | Bosch |
| Потужність | 21 Вт |
| Цоколь | W3X16D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1 987 302 251 |
| Вид | Галогенна |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Мoдель | 21W |
| Призначення | допоміжне освітлення |
| Напруга | Дванадцять |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | W21W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴






