-25%10шт, Автолампа Osram 21/5W (OS 7528)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 397702-01-Т2
533 ₴
400 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Продаж можливий упаковками; по 10 шт. в упаковці
Це лампи розжарювання серії Original від компанії Osram; відрізняються надійністю; великим терміном придатності і міцністю; витримуючи екстремальні навантаження і вібрацію. Послужать відмінною заміною для заводських лампочках розжарювання Вашого автомобіля. Установка досить проста; не займає багато часу і зусиль; не вимагає навичок електрика. Розміри стандартні; відповідають стандартам посадочних місць. Габарити: діаметр колби 26;5 мм і довжина 52;5 мм. Тип лампи P21/5W; використовуються у зовнішньому освітленні; для габаритних і паркувальних ліхтарів; ламп-покажчика повороту; стоп-сигналів; протитуманних фар; ламп заднього ходу; підсвічування номерного знака і бічних габаритних ліхтарів. При яскравому випромінюванні вони допомагають своєчасно повідомити про свої наміри іншим учасникам дорожнього руху; в уникненні аварійних ситуацій і позначають Ваш автомобіль для інших учасників дорожнього руху.
Лампочка розжарювання зі скляною; прозорою; неокрашенной колбою; яка виготовлена з якісного скла. При споживаної потужності в 25 Вт; сила світлового потоку 440 Лм; а при потужності 6 Вт; сила світлового потоку 35 Лм. Допустиме відхилення потужності ± 10%; а світлового потоку ± 20%. Встановлюється в автомобілі з напруга бортової мережі в 12 В; це легкові автомобілі. Термін експлуатації 4000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Потужність | 21 Вт |
| Світловий потік | 440 лм |
| Цоколь | BAY15D |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OS 7528 |
| Вид | Галогенна |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Мoдель | 21/5W |
| Призначення | допоміжне освітлення |
| Напруга | Дванадцять |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | P21/5W |
- Ціна: 400 ₴


