Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
10шт, Автолампа Osram 10W (OS 5009)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 397685-01-Т2
840 ₴
630 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками; по 10 шт. в упаковці
Тип - RY10W; Вид - розжарювання; Цоколь - BAU15s; Призначення - допоміжне освітлення; Напруга - 12 В; Потужність - 10 Вт
Продаж можливий упаковками; по 10 шт. в упаковці
Тип - RY10W; Вид - розжарювання; Цоколь - BAU15s; Призначення - допоміжне освітлення; Напруга - 12 В; Потужність - 10 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Потужність | 10 Вт |
| Цоколь | BAU15S |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OS 5009 |
| Вид | розжарювання |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 10W |
| Призначення | допоміжне освітлення |
| Напруга | Дванадцять |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | RY10W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴


