Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Фільтр салону KOLBENSCHMIDT 50014559
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 419368-01-Т2
527 ₴
395 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Довжина - 189 мм; Ширина - 187 мм; Висота - 25 мм
Довжина - 189 мм; Ширина - 187 мм; Висота - 25 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50014559 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50014559 |
| Висота | 25 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 189 мм |
| Мoдель | 50014559 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 187 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴

