-25%Автолампа Philips галогенова 55W (12972XVPB1)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 402101-01-Т2
849 ₴
637 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Це галогенна лампочка; серії X-tremeVision Pro150 від компанії Philips; відрізняються чудовим яскравим і білим світлом і збільшеною світловіддачею на 150%; в порівнянні зі стандартною модифікацією; що значно покращує видимість і робить Ваш автомобіль більш помітним. Дорожні знаки видно набагато краще і також покращено видимість в периферійних зонах зору; що дає більше часу для здійснення правильного маневру в небезпечній ситуації; тим самим підвищується безпека пересування в темний час доби. Philips X-tremeVision Pro150 + 150% Н7 55W 12V 3400K 12972XVPB1 (1 шт.) Застосовується для суміщених фар головної оптики; а саме ближнього і дальнього світла. Установка дуже проста; Ви це можете зробити самостійно; в домашніх умовах; головне не доторкатися до колби лампочки; що б не залишати відбитки пальців. Розмір відповідає стандартам посадочних місць в фарі.
Цоколь типу Н7; має жорсткий допуск на розташування спіралі щодо фланця; що дозволяє розміщувати її точно у фокусі відбивача або на потрібній відстані від нього. Споживана потужність 55 Вт і сила світлового потоку 1500 Лм. Колірна температура 3400 К; це яскравий білий світ; максимально наближений до денного. Колба пофарбована в синій колір; виготовлена з якісного скла; воно більш міцне і скорочує вплив шкідливого ультрафіолету. Робоча напруга 12 В; застосовність тільки для легкового транспорту. Термін експлуатації 450 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12972XVPB1 |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 55 Вт |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Колірна температура | 3400K |
| Цоколь | PX26d |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12972XVPB1 |
| Вид | Галогенна |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Мoдель | галогенова 55W |
| Призначення | протитуманне світло |
| Напруга | Дванадцять |
| Ресурс роботи | 450 год |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | H7 |
- Ціна: 637 ₴


