Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Автолампа Philips галогенова 51W (9006 DV B1)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 397576-01-Т2
1 141 ₴
856 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Тип - HB4; Вид - галогенна; Цоколь - P22d; Призначення - головне освітлення; Напруга - 12 В; Потужність - 51 Вт; Кольорова температура - 4300 K
Тип - HB4; Вид - галогенна; Цоколь - P22d; Призначення - головне освітлення; Напруга - 12 В; Потужність - 51 Вт; Кольорова температура - 4300 K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9006DVB1 |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 51 Вт |
| Колірна температура | 4300K |
| Цоколь | P22D |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9006 DV B1 |
| Вид | Галогенна |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Мoдель | галогенова 51W |
| Призначення | основне освітлення |
| Напруга | Дванадцять |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | HB4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 856 ₴


