Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Свічка запалювання Bosch 0 242 222 505
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 413432-01-Т2
288 ₴
216 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Вид пального - бензин; Розмір різьби - M14 x 1; Довжина різьби - 19 мм; Відстань між електродами - 1 мм; Кількість бокових електродів - багатоелектродна; Матеріал електрода - платина; Калільне число - 9; з конусним сідлом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 222 505 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина різьби | 19 мм |
| Матеріал електрода | Платина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 242 222 505 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кальальне число | 9 |
| Кількість бічних електродів | багатоелектродна |
| Мoдель | 0 242 222 505 |
| Особеннсоти | з конусним сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьби | M14 x 1 |
| Відстань між електродами | 1 мм |
| Країна виробництва | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴







