Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Свічка запалювання Champion OE032/T10
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 413744-01-Т2
285 ₴
214 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Свічки запалювання від компанії CHAMPION встановлюються на безліч сучасних автомобілів в якості первинної комплектації. Більш ніж сто років досвіду в цій сфері; дозволили компанії стати світовим лідером у виробництві свічок. Власні науково-дослідні центри; постійно вдосконалюють; як технології виготовлення; так і робочі параметри і термін служби. Модельний ряд свічок запалювання CHAMPION; на сьогоднішній день; покриває понад 90% світового автопарку легкових автомобілів.
Для виробництва використовуються матеріали високої якості і сучасне; високоточне обладнання. Весь процес виробництва контролює команда інженерів. Вся готова продукція проходить необхідні тести для відповідності міжнародним стандартам якості і запобігання попаданню бракованого товару на полиці магазинів.
Асортимент компанії складається з декількох лінійок свічок запалювання. Вони відрізняються сплавом металу позитивного і негативного електродів; а також наявністю шумоподавляючого резистора всередині корпусу свічки. Свічки запалювання CHAMPION відрізняються надійністю. Завдяки кільком електродам маси знижуються пропуски запалювання; і збільшується робочий ресурс. Багатоелектродні свічки запалювання CHAMPION показали хороші результати в різних умовах експлуатації.
Свічки запалювання від компанії CHAMPION встановлюються на безліч сучасних автомобілів в якості первинної комплектації. Більш ніж сто років досвіду в цій сфері; дозволили компанії стати світовим лідером у виробництві свічок. Власні науково-дослідні центри; постійно вдосконалюють; як технології виготовлення; так і робочі параметри і термін служби. Модельний ряд свічок запалювання CHAMPION; на сьогоднішній день; покриває понад 90% світового автопарку легкових автомобілів.
Для виробництва використовуються матеріали високої якості і сучасне; високоточне обладнання. Весь процес виробництва контролює команда інженерів. Вся готова продукція проходить необхідні тести для відповідності міжнародним стандартам якості і запобігання попаданню бракованого товару на полиці магазинів.
Асортимент компанії складається з декількох лінійок свічок запалювання. Вони відрізняються сплавом металу позитивного і негативного електродів; а також наявністю шумоподавляючого резистора всередині корпусу свічки. Свічки запалювання CHAMPION відрізняються надійністю. Завдяки кільком електродам маси знижуються пропуски запалювання; і збільшується робочий ресурс. Багатоелектродні свічки запалювання CHAMPION показали хороші результати в різних умовах експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OE032/T10 |
| Виробник | Champion |
| Матеріал електрода | Мідь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OE032/T10 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 19 мм |
| Кальальне число | 8 |
| Кількість бічних електродів | багатоелектродна |
| Мoдель | OE032/T10 |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьби | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 1 мм |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴

