Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Свічка запалювання Denso K20HRU11
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 596156-01-Т2
252 ₴
189 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Вид пального - бензин; Розмір різьби - M14 x 1.25; Довжина різьби - 26.5 мм; Відстань між електродами - 1.1 мм; Кількість бокових електродів - одноелектродна; Матеріал електрода - нікель; Калільне число - 20; з пласким сідлом
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | K20HR-U11 |
| Виробник | Denso |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | K20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | K20HRU11 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 26.5 мм |
| Кальальне число | 20 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | K20HRU11 |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьби | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 1.1 мм |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴



