Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Свічка запалювання Denso SKJ20DRM11S
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 414015-01-Т2
1 107 ₴
830 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Вид пального - бензин; Розмір різьби - M14 x 1.25; Довжина різьби - 20.5 мм; Відстань між електродами - 1.1 мм; Кількість бокових електродів - одноелектродна; Матеріал електрода - іридій; Калільне число - 20; з пласким сідлом
Вид пального - бензин; Розмір різьби - M14 x 1.25; Довжина різьби - 20.5 мм; Відстань між електродами - 1.1 мм; Кількість бокових електродів - одноелектродна; Матеріал електрода - іридій; Калільне число - 20; з пласким сідлом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SKJ20DR-M11S |
| Виробник | Denso |
| Довжина різьби | 20.5 мм |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SKJ20DRM11S |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кальальне число | 20 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | SKJ20DRM11S |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьби | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 1.1 мм |
| Країна виробництва | Бангладеш |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴


