Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Свічка запалювання Champion OE229
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 413809-01-Т2
320 ₴
240 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Вид пального - бензин; Розмір різьби - M12 x 1.25; Довжина різьби - 26.5 мм; Відстань між електродами - 0.8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OE229 |
| Виробник | Champion |
| Довжина різьби | 26.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OE229 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | OE229 |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьби | M12 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.8 мм |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴

